Автовышки » Оренда автовишки

Оренда автовишки

АвтогідропідйомникиВартість послуг 1 год (мін.замов. 3 год)Вартість послуг 8 та більше годин
АП-17 та  АП-18
900
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 900
 
 


 
 
 
 
 
 

 
1500
850
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 850

 

 
 
 
 
 
 
 

 

ВС-22 та АГП-22 
РМТО - 30 РМТО - 30 метрів[thumb=left|

Автогідропідйомники (автовишки) призначені для підняття на висоту людей с інструментом при виконанні оздоблювальних, клінінгових, будівельно-монтажних, ремонтних робіт при установці супутникових антен та кондиціонерів. Так само, автогідропідйомники (автовишки) використовуються при будівництві, монтажі, обслуговуванні та ремонті ліній електропередач та зв'язку, промислових, житлових та громадських споруд, при поклейці бігбордів, при прикрасі міста святковими гірляндами та прапорцями, кронуванні та обрізанні дерев
Ми знайдемо індивідуальний підхід до вирішення завдань кожного Клієнта таким чином, що орендуючи автопідйомник (автовишку) у нашій фірмі, Ви можете бути впевнені, що:

1.    Автовишка (автогідропідйомник) буде подана Вам завчасно та в технічно справному стані
2.    Водій автовишки (автопідйомника) має відповідну кваліфікацію та посвідчення про проходження обов'язкового регулярного навчання у навчальному комбінаті
3.    Люди, які працюють у люльці автовишки (автопідйомника), будуть оснащені необхідними засобами безпеки роботи: касками та страховими поясами.
4.    Під час виконання робіт будь-якої складності водій автовишки (автопідйомника) огороджує територію запобіжними обмежувальними дорожніми знаками та стрічками.

Запрошуємо до співпраці рекламні фірми, ремонтно-будівельні бригади, монтажні та клінінгові фірми, організації, що займаються кронуванням дерев. Зможемо зацікавити кожного. Працюємо як за готівку так і за безготівковим розрахунком. Ми гарантуємо всім своїм замовникам високий професіоналізм, безпеку робіт, пунктуальність.